Koyun gübresi alım | satım

Koyun gübresi alım | satım

Koyun gübresi alım | satım
Merhaba sevgili koyun gübresi alış ve satışı ile ilgilenen arkadaşlar …

Bu bölümü elimizde bulunan koyun gübresi alış-veriş, yanmış koyun gübresi alış-veriş, çiftlik gübresi alış-veriş, ahır gübresi alış-veriş işlemlerine yardımcı olmak amacıyla sayfamızı açmış bulunuyoruz.

Koyun gübresi, bitki ve sebzelerde kullanılan en faydalı olan doğal besinle dolu toprak için en zengin kaynaktır. Toprak için en zengin kaynaklardan olan koyun gübresi toprakta yetiştirilecek bitki ve sebzelere faydalı doğal kaynaktır. Çiçek ve bitki kökleri için ya topraklar karıştırılarak kullanılması gereken koyun gübresi ya da ayrı bir kapta sulandırılarak bitki köklerinde kullanılması gerekir. Koyun gübresi kalmış olsa bile bitkiler için fazla kullanım yerine gelecek yıla saklayarak daha da verimli hale getirebilirsiniz.

Bir yıl bekleyecek koyun gübresi içeriğindeki gaz yoğunluğunu atarak bitkilerin büyüme ve gelişmesine odaklı daha büyük faydalar sağlayacaktır.

Toplanan gübrenin en az bir yıl üzerinden geçmiş gübre olması ve bitkiler için kullanımı önem arz etmektedir. Aksi takdirde içeriğindeki gaz yoğunluğu bitki köklerinin zarar görmesine neden olarak bitkilerinizi yakabilecektir.

Koyun gübresi bitkilerin gerekli besin maddelerini topraktan almalarını sağlamaktadır. Toprağın yapısını tarıma uygun hale getirmesinin yanı sıra fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerini de düzenleyerek toprağın kalitesini maksimum düzeye çıkarmasını sağlamaktadır. Toprakta su tutma kapasitesini yükselten özelliğiyle de biyolojik değişimlerin hızlandırılmasını ağlayan koyun gübresi doğallığı ile her türlü bitkiye fayda sağlayacaktır.

Bunu da oku :  Solucan gübresi alım | satım

Ayrıca koyun gübresinin uygulanarak harmanlandığı topraklar daha kolay tava gelmekte ve daha kolay işlenmektedir. Koyunların yedikleri yemlerdeki besin maddelerinin ancak %45?inden yararlandığından besin maddelerinin yarısından fazlası dışkı yoluyla hayvan gübresine geçmektedir. Biriktirilerek gaz yoğunluğundan arındırılmış koyun gübresi zengin bir besin kaynağı olarak her türlü bitkiye bir döngü içerisinde fayda sağlamaktadır.

İşletme gübrelerinin birçok çeşidi olmasına karşın en yaygın kullanılanlarından birisi de koyun gübresidir. Koyun gübresi bitki ve sebzelerde kullanılan en faydalı olan doğal besinle dolu toprak için en zengin kaynaktır, saftır.

Yüzlerce gübre üreticisi sitemizin bu ücretsiz hizmetinden faydalanarak ticaretlerini geliştirdiler. Şimdi sıra sizde…

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
(Visited 135 times, 1 visits today)

Related posts

14 Thoughts to “Koyun gübresi alım | satım

  1. Siracettin Ölçer

    Eskişehir Sivrihisar da 1 kamyondan fazla geçen yıldan kalan işlenmemiş koyun gübresi satıyoruz 0542 284 8710 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz

  2. Serkan

    Elimizde satılık 150 tır koyun gübresi bulunmaktadır. Tekirdağ

  3. mehmet öz

    Ege bölgesine m³ veya Kamyon hesabı ile koyun ,keçi ,inek gübre teminimiz ,humus,bahçe,toprağı teminimiz mevcuttur… Detaylı bilgi için arayınız ….

Leave a Comment