Tavuk gübresi alım | satım

Tavuk gübresi alım | satım

Tavuk gübresi alım | satım
Merhaba sevgili tavuk gübresi alış ve satışı ile ilgilenen arkadaşlar …

Bu bölümü elimizde bulunan katı tavuk gübresi alış-satış, sıvı tavuk gübresi alış-satış, peletli tavuk gübresi alış-satış işlemlerine yardımcı olmak amacıyla sayfamızı açmış bulunuyoruz.

Tavuk gübresi, Organik gübreler içerisinde kümes hayvanlarının besin maddesi içeriğinin diğer organik gübrelerden daha yüksek olduğu bilinmektedir.

Azot % 2, N (Organik Azot)% 1, P (Fosfor) % 3, K (Potasyum) % 3, Hümik Asit % 12 içeren zengin bir gübredir.
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]
(Visited 128 times, 2 visits today)

Related posts

19 Thoughts to “Tavuk gübresi alım | satım

 1. Mustafa dikmen

  Etlik tavuk çiftliğimizde tavuk gübremiz mevcuttur. Ulaşmak isteyenler umaralı telefonumu arayabilirler. kamyon bazında paketli olmayan gübre ücretsizdir. Kastamonu

  1. Vefa

   Herkes tabuk gübresi satıyor ama alıcı varmiki

 2. RASÜL ŞİRİN

  Siteden yorum var ancak sorulara cevap yok galiba. Sayın admin satım yapan insanlara nasıl ulaşacağız ?

  1. Sayın ilgili,
   Bazı kullanıcılar telefon numarası bırakıyor, bazıları ise cevap bekliyor sadece.
   Her iki seçeneği de kullanabilirsiniz.

 3. Mustafa Avcı

  Manisa salihli de keçi koyun tavuk GÜBRESİ bulunur sera bağ bahçe belediyeler oteller e yanmış ve taze gübreler damperli kamyonlarla istenilen miktardaki gübreler adrese teslim edilir.

 4. Tahsin

  Aylık 120 ton tavuk gübresi çıkmaktadır. Almak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir. zonguldak

 5. selin saraç

  Zonguldak ta işlenmemiş halde günlük 140 ton tavuk gübresi çıkmaktadır. Almak isteyen arkadaşların iletişime geçmesi rica olunur. zonguldak

 6. murat taşçı

  Fermente edilmiş tavuk gübremiz vardır. Tercihen ister dökme ister paketli verebiliyoruz. Yüklü alımlarda kargo bedava. ankara / kalecik

  1. Rasül

   Merhaba, 25 kg paketler halinde 1 tır ( 27 Ton ) alımda ton fiyatı nedir?

  2. Rasül ŞİRİN

   Merhaba Murat Bey,

   Paketlenmiş olarak 1 Tır( 27 Ton) alımda ton fiyatı ne kadardır? Öğrenebilir miyim.

 7. songül güngör

  Zonguldak ili günlük 200 ton broiler etlik piliç gübresi garanti edilir. Alıcılara duyurulur.

 8. afer yılmaz

  Yıllık 150-200 ton fermente edilmiş tavuk gübresi bulunur. Tır bazında satılır. mudurnu

  1. Rasül

   Merhaba, 25 kg paketler halinde 1 tır ( 27 Ton ) alımda ton fiyatı nedir?

 9. mustafa ayhan ışık

  Tavuk gübresi işlenmemiş hâlde bulunur almak isteyenler alabilir 2000 tavukluk kafes sisteminin gübresidir..3 günde bır temizlenmektedir…almak isteyen arkadaşlar arayabilirler. antalya

 10. ali tan

  elimde gezen tavuk gübresi var isteyen ulaşsın. antalya

 11. ahmet

  Mesaj.satılık işlenmiş toz hali tavuk gübresi var.nakliye bizden kapıya teslim.ihtiyacı olanlar arayabilir. Bilecik.

Leave a Comment