Gübre üretim tesisi alım | satım | devir

Gübre üretim tesisi

Gübre üretim tesisi alım | satım | devir
Merhaba sevgili gübre üretimi ve gübre alış satışı ile uğraşan arkadaşlar…

Bu bölümü elimizde bulunan gübre üretim tesisi satış ve devir işlerine yardımcı olmak amacıyla sayfamızı açmış bulunuyoruz. Her türlü tesis ekipmanı, gübre depoları, ısıtma-soğutma-nemlendirme odaları vesaire işlerini bu bölümde devir ve satışı için duyuruda bulunabilirsiniz.

Kimyasal gübre tanımında, üre ve üre-amonyum nitrat (UAN), amonyum nitrat (AN), kalsiyum amonyum nitrat (CAN), süper fosfat (tekli/single SSP ve üçlü triple TSP) ve kompoze (NPK, azot-fosfor-potasyumlu) gübreler yer alır.

Solucan gübresi üretim tesisi : Kapalı alanda solucan gübresi üretecek kişiler için maliyetler değişkenlik gösterebilir. Tesisin bulunduğu konum, binanın kirası gibi giderler bölgesel farklılık gösterebiliyor. Bunun yanında üretim havuzunda yapılacak olan solucan gübresi üretimi için ortalama bir maliyet hesaplaması yapılabilir.

Bir gübre üretim işletmesindeki ana üretilmiş maddeler ve onların doğal hammaddeleri şöyledir:
? Amonyak: Hava, su ve hidrojen kaynağı olarak nafta, doğal gaz, sıvılaştırılmış petrol gazı, petrol fraksiyonları, hatta kömür gibi hidrokarbonlar
? Nitrik asit: Hava, su ve amonyak
? Sülfürik asit: Su ve kükürt
? Fosforik asit: Su ve fosfat kayası

Bunu da oku :  Zirai araçlar alım | satım

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

ADS
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
(Visited 264 times, 1 visits today)

Related posts

One Thought to “Gübre üretim tesisi alım | satım | devir

  1. Emre Savaş

    İzmir balçova da tesisimde sertfikalı 2 milyondan fazla solucan ve 3 tona yakın hazır gübre tesisim devir edilecektir. İlgilenenler için uygun fiyata bırakacağım.

Leave a Comment