Eleman ara | iş ara | ortaklık

Eleman ara | İş ara | Ortaklık

Eleman ara | iş ara | ortaklık
Merhaba sevgili gübre ve ziraat sektöründe iş ve eleman arayan arkadaşlar …

Eleman ara : Bu bölümü gübre ve ziraat sektöründe istihdam etmek istediğiniz iş gücünü bulmanıza yardımcı olmak için açmış bulunuyoruz.

İş ara : Bu bölümü gübre ve ziraat sektöründe hizmet, satış-pazarlama ve diğer çeşitli kollarda iş bulmanıza yardımcı olmak için açmış bulunuyoruz.

Önemli not: İlan tarihine dikkat edelim. 1 ayı geçmiş ilan sahiplerini arayarak veya email atarak rahatsız etmeyelim.

Gübre üretim, satışında ve zirai ilaç gübre bayiliği sektörlerinde eleman arıyorum, iş arıyorum, ortak arıyorum
Şu sıralarda en çok talep gören iş fikirlerinden biri de üretim tesisi kurmak olarak karşımızdadır. Gübrenin sektörde kullanım alanı ve pazarı çok geniş olduğu için satış oranı da yüksektir. Böylelikle gübre işinde hem kolay üretim yapmış olursunuz hem de satış sorunu yaşamazsınız. Pek çok tesis ürünleri için büyük firmalar ile anlaşarak daha ürünler hazırlanmadan satışını gerçekleştirmiş olur. Bir tesis kurmak, bayilik almak istiyorsanız ancak iş hakkında hiç bir fikriniz bulunmuyorsa bu durumda devreye aracı şirketleri sokabilir veya konusuna hakim elemanlar çalıştırabilirsiniz.

Bunu da oku :  Bayilik

Bazı şirketler belirli bir ücret karşılığında size anahtar teslim tesisler kurmakla kalmıyor aynı zamanda ufak bir kar karşılığında ürünlerinizin satışını gerçekleştireceğiniz firmalar ile de sizi tanıştırıyorlar. Ancak bünyenizde eleman çalıştırarak karı başkalarıyla paylaşmaz, elemanınıza rahatça ödersiniz.

Bu sektörde kendini geliştirmiş kişiler üretim, danışmanlık, satış veya pazarlamasında görev alabilir ve yüksek paralar kazanabilirler.

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
(Visited 6 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment