Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Örnek Firma İki

  0123 1234567 - 0123 1234567
Firma bilgileri

Demo firma olarak toptan ve perakende gıda pazarlama üzerine kurulan şirketimiz. 2005 yılında gübre sektöründede hizmet vermeye başlamıştır. Köylümüzün gübre ihtyaçlarını karşılamak üzere kaliteli ve güveni ile İncesu /Kayseri de hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Solucan Gübresi
Solucan Gübresi: Kırmızı Kaliforniya Solucanı ile ürettiğimiz organik açıdan besleyiciliği kanıtlanmış gübre, bahçelerde, seralarda, tarlalarda rahatlıkla kullanılır.
Yarasa Gübresi
Yarasa Gübresi: Yarasa gübresi başta organik tarımda, seralarda, bahçelerde, çimde, köklü bitkilerde, çiçekçilikte ve her türlü tarımda rahatlıkla kullanılabilir. Verimi arttırdığı gibi meyve ve sebzelerde ayrı bir doğal lezzet verir.
Tavuk Gübresi
Tavuk Gübresi: Tavuk gübresi toprağın tarıma elverişli olmasını ve su tutma kapasitesini yükseltir. Organik tavuk piliç gübresi uzun süre toprakta kalarak, bitki besin maddesi olarak etkisini gösterir. Bitkilerin yukarıda saymış olduğumuz element ihtiyaçlarını karşılar.
At Gübresi
At Gübresi: Toprağı yumuşatarak besleme özelliğine sahip at gübresi tahlil sonuçlarına göre değerli organik maddeler içermektedir. Ayrıca solucan gübresi üretiminde mama olarak da faydanıza sunulmuştur.
Süper Biofer
Süper Biofer: Biofer, bitkilerde triptofan enzimin üretimini artırır ve bitki vegatatif gelişme sergiler. 10-15 gün ara ile üretim döneminde kullanmayı sürdürürseniz, meyvelerde muhteşem renk, tat ve irilik gelişmesi elde edilir. Doğru uygulamalar yapıldığında etkisi çok nettir. En önemlisi, biofer bitkinin fizyolojik olarak tüm yapısını güçlendirir ve düzene sokar.
Biofer
Biofer: Biofer, bitkilerde triptofan enzimin üretimini artırır ve bitki vegatatif gelişme sergiler. 10-15 gün ara ile üretim döneminde kullanmayı sürdürürseniz, meyvelerde muhteşem renk, tat ve irilik gelişmesi elde edilir. Doğru uygulamalar yapıldığında etkisi çok nettir. En önemlisi, biofer bitkinin fizyolojik olarak tüm yapısını güçlendirir ve düzene sokar.
Kompost Satışı
Kompost Satışı: Kompost biyokimyasal olarak ayrışabilir çok çeşitli organik maddelerin organizmalar tarafından stabilize edilmiş, mineralize olmuş ürünlerdir.
Solucan Gubresi
Solucan Gubresi: Hem mikroorganizmalar, hem enzimler, hem bitki besin elementleri, hem de Sölom Sıvısı sayesinde; toprağı organik maddece zenginleştiren, Ph dengesini ve toprağın biyolojik yapısını düzenleyen, fiziksel yapısını iyileştiren gübre (demo reklam)
Gubre satis
Gubre satis: Yaprak gübrelemenin en büyük faydalarından biri toprağa uygulanan gübrelerin alımını artırmasıdır. Yaprak gübreleri daha fazla şeker üretilmesine neden olur (demo reklam)solucan gübresi, doğal gübre, gübre satış

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz