Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Örnek Firma Bir

  0123 1234567 - 0123 1234567
Firma bilgileri

Demo firma olarak toptan ve perakende gıda pazarlama üzerine kurulan şirketimiz. 2005 yılında gübre sektöründede hizmet vermeye başlamıştır. Köylümüzün gübre ihtyaçlarını karşılamak üzere kaliteli ve güveni ile İncesu /Kayseri de hizmet vermeyi sürürmekteyiz.

VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Koyun Gübresi
Koyun Gübresi: Kaz dağlarından tamamen doğal dağ otlarıyla beslenen koyunlardan elde edilen küçükbaş hayvan gübreleri,yanmış-bekletillmiş (fermente) edilmiş ve elenmiş saf koyun gübresi satışımız başlamıştır.
Güvercin Gübresi
Güvercin Gübresi: Güvercin gübresi, yaklaşık % 25 organik madde, % 2 azot, % 1-1,5 fosforik asit içermektedir. Organik tarım için bu veriler çok iyidir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki bir çok yöremizde, güvercin gübreleri tarlalarda-bahçelerde değerlendirilmektedir. Diyarbakır karpuzu, mercimek, kavun, fasulye, pamuk, antep fıstığı gibi pek çok üründe güvercin gübrelerinden yararlanılmaktadır.
Tavuk Gübresi
Tavuk Gübresi: Tavuk gübresi toprağın tarıma elverişli olmasını ve su tutma kapasitesini yükseltir. Organik tavuk piliç gübresi uzun süre toprakta kalarak, bitki besin maddesi olarak etkisini gösterir. Bitkilerin yukarıda saymış olduğumuz element ihtiyaçlarını karşılar. Tavuk piliç gübresi Azot ( N ), Fosfor ( P ), Potasyum ( K ), Kalsiyum ( Ca ), Mangenez ( Mg ), Bakır ( Cu ) ve Çinko ( Zn ) elementleri içerir.
Ahır Gübresi
Ahır Gübresi: Ahır gübreleri bitkilerin gelişimi için gerekli bitki besin maddelerini sağlar. Aynı zamanda toprağın yapısını tarıma uygun hale getirir. Ahır gübreleri sadece bir bitki besin maddesi kaynağı olmayıp daha da önemlisi toprağın fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerini düzenleyen bir toprak düzenleyicisidir.
Yarasa Gübresi
Yarasa Gübresi: Yarasa gübresi tamamen doğaldır. İçinde hiçbir katkı maddesi yoktur, natureldir. Yarasa gübresi uzun yıllar mağaralarda beklediğinden tamamen fermante olmuştur. Gelişmiş ülkelerde ve ülkemizde organik tarım hızla ilerlediğinden, verim artışındaki gücü nedeniyle tercih edilmeye başlanmıştır. Başta organik tarımda, seralarda, bahçelerde, çimde, köklü bitkilerde, çiçekçilikte ve her türlü tarımda rahatlıkla kullanılabilir. Verimi arttırdığı gibi meyve ve sebzelerde ayrı bir doğal lezzet verir.
Torf turba satisi
Torf turba satisi: %100 doğal bir ürün olan yerli torf toprağı korur, mineralce zenginleştirir, havalanmasını sağlar. Torf toprağın pH? sını ayarlar asit reaksiyonludur. (demo reklam)
Keci gubresi satisi
Keci gubresi satisi: Keçi gibi küçük baş hayvan gübrelerinin besin değerleri büyük baş hayvanlara nazaran daha fazladır. (demo reklam)
Su tutucu satis
Su tutucu satis: Sututucu toprak içindeki besleyici substratları ve toprağın su tutma kapasitesini artıran özel olarak dizayn edilmiş yüksek teknoloji ürünü çapraz bağlı süperabsorbenttir polimerdir. (demo reklam)
Kompost satisi
Kompost satisi: Kompost biyokimyasal olarak ayrışabilir çok çeşitli organik maddelerin organizmalar tarafından stabilize edilmiş, mineralize olmuş ürünlerdir. (demo reklam)
Guvercin gubresi satis
Guvercin gubresi satis: Çuvallanmış temiz güvercin gübresi çuvallara doldurulmuştur. Sera organik tarımcılığında kullanılmak üzere diğer gübrelerden 30 kat daha etkili Güvercin gübresi satılıktır. (demo reklam)gübre satış, gübreciler, doğal gübre

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz