Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Tekog Organik Gübre

  0282 229 2206 - 0554 879 0381
Firma bilgileri
" tekog ® Marka BİTKİSEL MENŞELİ SIVI ORGANİK GÜBRE'miz ", BİOTEKNOLOJİ KULLANILARAK ÜRETİLMİŞ olup, içeriğinde enzimler, aminoasitler ve mikroorganizmalar ihtiva eder.ekog ®, içeriğinde bulunan enzim ve aminoasitler ile topraktaki mikroorganizmaları daha aktif hale getirerek topraktaki canlılığı arttırır. Yüksek mikroorganizma aktivitesi ile yıllardır topraklarımızda biriken kimyasal madde miktarının azalmasını (hatta yok olmasını) sağlar. Bu sayede tekog® ile yüksek toprak verimi geri kazanılır.
tekog ®, bünyesindeki enzimlerle topraklarımızda biriken tuzları çözülüp topraktaki tuzluluk oranının azalmasını sağlarken, tuzun bitkinin alabileceği forma gelmesini sağlar.
tekog ®, içinde bulunan aminoasitler ve enzimlerle topraktaki maddeleri bitkinin daha kolay alabileceği formlara dönüştürür. Bitki topraktaki besin maddelerinden en iyi şekilde faydalanır.

==>> ORGANİK BESİNLER, EKOLOJİK TARIM..
tekog ®, bünyesinde bulunan yüksek organik madde miktarı ile bitkiye gerekli besin maddelerini sağlarken toprakta hiçbir zararlı kalıntı bırakmaz ve ekosisteme zarar vermez.
tekog ®, topraktaki pH dengesini düzenler ve köklerin topraktan besin alınımını arttırır. Bu sayede bitki, topraktan istediği besin elementini istediği kadar alır. Ayrıca toprağın su tutma kapasitesini arttırarak sulama maliyetlerini azaltır.
tekog ®, tamamen bitkisel ürün içeriği ile ekstra hiçbir ürüne gerek kalmadan bitkinin ve toprağın tüm ihtiyacını karşılar. Yüksek organik madde miktarı ve içerisinde bulunan vitaminler, mineraller, iz elementleri ve diğer maddeler ile bitkinin ihtiyacını tek ürünle karşılamasını sağlar. Bu sayede gübre maliyetleri önemli ölçüde azalır.

==>> İYİ BESLENEN GÜÇLÜ BİTKİLER..
tekog ®, bitkilerin daha iyi beslenmesini sağlayarak daha güçlü ve dirençli olmasını sağlar. Böylece bitki hastalık ve zararlılara karşı daha dirençli olur. Bu sayede hastalık ve zararlılarla mücadelede kimyasal ilaç kullanım ihtiyacı azalır, ilaç maliyetleri önemli ölçüde düşer.
tekog ®, yapraktan uygulandığında ince bir tabaka oluşturarak böcek ve hastalıkların meyve ve yapraklarda yapacağı zararların önüne geçer. Topraktan uygulamalarda, yaprak ve meyve üzerindeki kutikula tabakasının kalınlaşmasını sağlayacak, meyve ve yapraklar daha zor hastalanacaktır.
tekog ®, ile bitki kök gelişimi nematodların verdiği zarardan daha yüksek olacağından kök bölgesi nematodlardan etkilenmez. Bununla beraber kuvvetli kök gelişimi ile hastalıkların zararı en aza indirgenir.

==>> DAHA VERİMLİ, DAHA SAĞLIKLI ÜRÜNLER..
tekog ®, kullanılan arazilerde, bitkilerde oluşan çiçek sayısında %30 artışı, çiçek tutum oranını ise en az %90 olduğu görülmüştür. Bunun sonucunda hasat sonunda daha fazla ürün elde edilmesi sağlanır.
tekog ®, bitkinin ihtiyacı olan maddeleri en hızlı şekilde alarak ürün oluşumunun hızlanmasını ve hasadın daha erken yapılmasını sağlar. Tüm ürün gruplarında 10-20 gün daha erken hasat görülür.
tekog ® ile yapılan çalışmalar sonucu ürünün şeker, protein, yağ ve kuru madde oranın arttığı görülmüştür. Bununla beraber yaş meyve ve sebzelerin raf ömründe ise 5-10 gün arası uzama saptanmıştır.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
TEKOG TOPRAK DÜZENLEYİCİ  HÜMİK ASİT
TEKOG TOPRAK DÜZENLEYİCİ HÜMİK ASİT: Toprağın hava ve su geçirgenliğini artırır, gevşeklik ve işlenme özelliği yükselir topaklanma önlenir.Verimsiz olan killi toprakların parçalanmasını sağlar ve toprağı verimli hale getirir.Sıkışan toprağı engelleyerek, kabarık olmasını sağlar...
TEKOG TEK ORGANİK GÜBRE
TEKOG TEK ORGANİK GÜBRE : " %100 YERLİ ÜRETİM, %100 ORGANİK SIVI GÜBRE !" tekog ® lisansı ile üretilen ?Bitkisel Menşeli Sıvı Organik Gübre?; toprakları gençleştirip tarım ürünlerindeki verimliliği arttırırken, öncesinde kullanılan kimyasal gübre kalıntılarını temizler.
TEKOG TEK ORGANİK GÜBRE  ÇİÇEK COŞTURAN
TEKOG TEK ORGANİK GÜBRE ÇİÇEK COŞTURAN: tekog çiçek coştura Sprey kolay kullanım rahatlığıyla saksı bitkilerinizi hem korur hem besler hemde güçlendirir.organik gübre doğal sıvı yaprak gübresi tekog tekorganik

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz